NEWS: Star Wars: Rebels - 3.Sezóna

Kompletní epizody třetí sezóny v českých titulkách seriálu Star Wars: Rebels Více »

PREMIÉRA: Seriál Dark Matter - 3.Sezóna

Nová sezóna seriálu Dark Matter bude odvysílána 9.června 2017 na televizi SyFy Více »

NEWS: DOCTOR WHO - 10.Sezóna

Nová sezóna seriálu Doctor Who v českých titulkách. Více »

Pomoc

SPACEGATE-HELP

Zdravíme, mate-li potíže s přehráváním svého oblíbeného seriálu či epizody, tak tady můžou být tyto důvody „proč vám to nelze spustit,,:

  1.  Pokud byla epizoda odstraněna je to potřeba nahlásit epizodu např. ve tvaru „Epizoda/y název seriálu a číslo epizody 01×01, 02×02, atd….,,. Tyto poruchu je potřeba psát do komentářích nebo do Shoutboardu kde si toho všimneme.
  2. Pro sledování na těchto stránkách potřebujete mít tyto ovladače Adobe Flash Player a Java, abyste mohli sledovat vaše epizody/seriály.
  3. Jestli-že není epizoda odstraněna a nelze u vás spustit epizoda či seriál, tak si zkuste zkontrolovat stav vašich ovladačů Adobe Flash Player a Java.
  4. Pokud mate-li vše v pořádku i ovladače a nelze stále spustit, tak mohlo dojít ke výpadku sítě od portálu, kde jsou uloženy epizody. Tyto problémy přebývají u portálu video.anyfiles.pl  a u dalších portálu jako play.md  u kterého stačí někdy aktualizovat stránku, protože mohlo dojít ke špatnému spojení. Pak tu je portál vk.com kde někdy také dojde k výpadku ale často je, že video je nedostupné a my se snažíme pak-li nahradit tuto ztrátu s něčím jiným dostupným.
  5. Pak-li že stále vám nefungují epizody/seriály, prosíme neprodleně nás kontaktujte pomocí komentářů, shoutboardu a nebo e-mailu.

Ostatní informace: 

  1. Také nás i můžete informovat, když jsou epizody špatně seřazeny ve svém pořadí pomocí komentářů, shoutboardu a nebo e-mailu.
  2. Veškeré tyto potíže snažíme se řešit do pěti dnů i co nejdříve, takže prosíme někdy o větší trpělivost, protože máme i jiné starosti a také záleží dle závažnosti problému, který může být nastolen u daného problému.
  3. Pokud mate zájem nás s něčím kontaktovat soukromě, tak níže naleznete formulář, se kterým můžete nás kontaktovat.

Děkujeme, že jsme mohli vám pomoci a i za pochopení této pomoci jak postupovat, když něco nefunguje a jak kontaktovat o daném problému.

Děkujeme

SPACEGATE-HELP

Jméno:
E-mail:
6 + 8 = ?
Předmět:
Zpráva:
 
Přejít k navigační liště